ON-LINE KURZY


Základy účetnictví za 21 dní

praktický on-line kurz

Zvládněte základy účetnictví v pohodě a z pohodlí domova za pouhých 21 dní... Naučit se účetnictví nebylo nikdy jednodušší! Vím to, protože základy účetnictví učím na příkladech z praxe. Stručně, jasně, srozumitelně. Zapomeňte na nudnou teorii a naučte se účetnictví tak, abyste jej mohli opravdu začít používat v praxi!

Zahrnuje novinky platné od 1.1.2024!

Délka výuky: 3 týdny on-line

 

Kurz účetnictví pro začátečníky lektorky Ing. Urbanové se mi velice líbil . Učebnice je výborně zpracována, video výuka byla vedena srozumitelně, proložena praktickými příklady + ukázkou v účetním programu Pohoda, který je malými firmami často využíván. Lektorka je velice příjemná a vždy ochotně odpovídá na položené dotazy. Pro mě výborná zkušenost a už se moc těším na kurz účetnictví pro pokročilé :-).
Jitule Floriánová

Účetnictví pro pokročilé

praktický on-line kurz

Základy účetnictví už zvládáte? Živíte se jako účetní a potřebujete si rozšířit nebo oprášit své znalosti?

Pak je pro Vás tento kurz naprosto ideální!

Délka výuky: 3 týdny on-line

 

 

Dobrý den, moc děkuji za srozumitelnost a jednoduchost při vysvětlování.
Veronika

Daňová evidence pro živnostníky

praktický on-line kurz

Praktický on-line kurz pro drobné a začínající živnostníky

Žádná zbytečná teorie, pouze důležité informace!

Vše si ukážeme na praktických příkladech.

Délka kurzu: Záleží na Vás, kurz je celý zpřístupněn ihned po zaplacení a spárování plateb.

 

Kurz je skvělý pro začátečníky vedoucí daňovou evidenci. Krásně jednoduše a srozumitelně vysvětluje všechny důležité věci. Moc mi pomohl se zorientovat a pochopit DE do detailu. Děkuji!
Šárka Radová
Kurzy určitě doporučuji. Paní lektorka vše vysvětluje srozumitelnou formou, takže se budete chytat i když s účetnictvím teprve začínáte. Absolvovala jsem oba kurzy, jak pro začátečník, tak i kurz pro pokročilé. Díky kurzům jsem si našla po skončení rodičovské dovolené zaměstnání jako junior účetní a to jsem před kurzem nikdy účetnictví neviděla.
Pavlína, Brandýs nad LabemJunior účetní
I já se přidávám s kladným hodnocením. Teorie je ihned vyzkoušená v praxi. Není se čeho bát, vše krásně vysvětleno. Kurzy probíhají v příjemném prostředí, o legraci není nouze a poznáte nové lidi.
Jana, ČelákoviceMaminka na rodičovské dovolené
Doporučuji kurzy účetnictví, jsou vedeny skvělou lektorkou. Vše dobře vysvětleno, na jakoukoliv otázku odpoví a také si vyzkoušíte v praxi příklady. Všemu jsem porozuměla a to jsem účetnictví nikdy předtím neměla. Poznáte nové lidi, nemusíte se bát, hodiny jsou v příjemném prostředí.
Romana, Praha 8Maminka na rodičovské dovolené
Kurz doporučuji. Lektorka je výborná, vše srozumitelně vysvětlí a ukáže na praktických příkladech. Skvělá příprava na návrat do práce po rodičovské dovolené.
Klára, Brandýs nad LabemPracovnice na FÚ