REFERENCE


od absolventů kurzů

Dobrý den, kurz je velice pěkně udělaný a hlavně srozumitelný. Účetnictví sem měla na střední škole, maturovala jsem z něj ale po těch letech už jsem většinu zapomněla. Nicméně kurz mi vše krásně osvěžil a pokračuji dále do kurzu pro pokročilé. Závěrečný testík jsem včera odeslala, tak snad jsem tam nenasekala spoustu chyb 🙂 Děkuji
Kristýna Stárkováúčastník online kurzu Základy účetnictví za 21 dní a Účetnictví pro pokročilé
Dobrý den, tak poslední lekce je za mnou. Chtěla bych Vám také poděkovat za tento kurz, jsem ráda, že jsem se rozhodla právě pro Vás, úžasně zpracováno a vše bylo srozumitelně vysvětleno..... Ještě se k některým budu určitě vracet, aby se mi to nějak zažilo.
Lenka Feichtingerováúčastník online kurzu Základy účetnictví za 21 dní
Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za tento kurz. Byl pro mě velkým přínosem. Kurz je veden velmi srozumitelně a moc děkuji za materiály. Už se těším na kurz pro pokročilé.
Denisa Jankůúčastník online kurzu Základy účetnictví za 21 dní a Účetnictví pro pokročilé
Kurz Daňová evidence pro živnostníky mi byl přínosem. Vše pěkně a srozumitelně vysvětleno a prostor pro dotazy, na které bylo hned odpovězeno, je taky velkým přínosem. Doporučuji všem, co chtějí podnikat a neví jak začít a bojí se prvotní byrokracie. Mám za sebou i jiné kurzy, ale tenhle mi dal nejvíc.
Petra Vokatáúčastník online kurzu Daňová evidence pro živnostníky
Chtěla bych Vám moc poděkovat za skvělé kurzy účetnictví pro začátečníky i pokročilé. Vše bylo jasné a srozumitelné, v případě dotazů přišla odpověď takřka okamžitě. Děkuji také za Vaši vstřícnost a těším se na poslední kurz pro živnostníky.
Lenka Zavadilováúčastník online kurzu Základy účetnictví za 21 dní a Účetnictví pro pokročilé
Moc Vám za kurz děkuju. I když jsem nikdy aktivně neúčtovala, díky Vám jsem byla schopna udělat pohovor a můžu nastoupit do nové práce. Určitě se k lekcím ještě vrátím a všechny si ještě jednou projdu. Moc děkuju.
Martina Chudáúčastník online kurzu Základy účetnictví za 21 dní a Účetnictví pro pokročilé
Máme s manželem oba vlastní firmu, není na škodu mít kontrolu nad svými účty, umět optimalizovat své možnosti. Případně...., do hlavy si nejlépe vidíme sami a pokud máme přehled základních znalostí, dokážeme účetní mnohem lépe organizovat naším směrem. Za mě je tento kurz super! Rozhodně doporučuji.
Žaneta, Brandýs nad LabemFinanční poradce
Kurz vřele doporučuji. Paní lektorka jasně a komplexně předá spousty užitečných informaci. Během dvouhodinovky je probrána jak teorie, tak praxe. Navíc je na hodině legrace a člověk si tak odfrkne od každodenních domácích povinností.
Jana, Brandýs nad LabemMaminka na rodičovské dovolené
Doporučuji kurzy účetnictví, jsou vedeny skvělou lektorkou. Vše dobře vysvětleno, na jakoukoliv otázku odpoví a také si vyzkoušíte v praxi příklady. Všemu jsem porozuměla a to jsem účetnictví nikdy předtím neměla. Poznáte nové lidi, nemusíte se bát, hodiny jsou v příjemném prostředí.
Romana, Praha 8Maminka na rodičovské dovolené
Kurzy určitě doporučuji. Paní lektorka vše vysvětluje srozumitelnou formou, takže se budete chytat i když s účetnictvím teprve začínáte. Absolvovala jsem oba kurzy, jak pro začátečník, tak i kurz pro pokročilé. Díky kurzům jsem si našla po skončení rodičovské dovolené zaměstnání jako junior účetní a to jsem před kurzem nikdy účetnictví neviděla.
Pavlína, Brandýs nad LabemJunior účetní
Asi už nic nového nenapíšu, takže kdo váháte, tak neváhejte a přihlašte se! Paní lektorka je příjemná, všechno vysvětluje jednoduše a srozumitelně, trpělivě zodpovídá naše začátečnické dotazy. Nesetkáte se zde pouze se "suchou" teorií, ale dostanete do ruky i reálné podklady (faktury, účtenky, výpisy z banky,...), takže si hned můžete vyzkoušet, jak probraná látka vypadá v praxi.
Zuzana, OstráMaminka na rodičovské dovolené
I já se přidávám s kladným hodnocením. Teorie je ihned vyzkoušená v praxi. Není se čeho bát, vše krásně vysvětleno. Kurzy probíhají v příjemném prostředí, o legraci není nouze a poznáte nové lidi.
Jana, ČelákoviceMaminka na rodičovské dovolené
Všem mohu jedině doporučit. Člověk se toho spoustu naučí a paní lektorka je skvělá! Navíc se člověk odreaguje, zasměje a pozná nové lidi.
Marta, MělníkMaminka na rodičovské dovolené
Nyní zrovna pokračuji už kurzem pro pokročilé a to právě i díky tomu, že ten základní byl tak super...a to jak vedením kurzu, tak i samotnou atmosférou.
Hana, NeratoviceMaminka na rodičovské dovolené
Kurz doporučuji. Lektorka je výborná, vše srozumitelně vysvětlí a ukáže na praktických příkladech. Skvělá příprava na návrat do práce po rodičovské dovolené.
Klára, Brandýs nad LabemPracovnice na FÚ
Také mohu jen doporučit, jak píši holky přede mnou. Lektorka je úžasná a dokáže naučit a vysvětlit.
Barbora, DřísyMaminka na rodičovské dovolené