KDO JSEM?


Iva Urbanová

Pocházím z Bratislavy, kde jsem vystudovala Obchodní akademii a následně Fakultu Podnikového managementu na Ekonomické univerzitě. Účetnictví mne zaujalo již na střední škole a věnuji se mu celoživotně. Ráda učím a předávám své vědomosti jiným lidem. Mám 12 let praxi ve vzdělávání dospělých.

Jsem majitelkou vzdělávací společnosti Kurzy Sprint (www.kurzysprint.cz), která vlastní několik akreditaci MŠMT v oblasti účetnictví a daní. Tímto projektem bych chtěla účetnictví přiblížit každému, kdo chce proniknout do jeho tajů. Díky on-line kurzům můžete navíc studovat z pohodlí domova a v čase, který vyhovuje vám.

Co říkají účastníci mých kurzů?

Máme s manželem oba vlastní firmu, není na škodu mít kontrolu nad svými účty, umět optimalizovat své možnosti. Případně...., do hlavy si nejlépe vidíme sami a pokud máme přehled základních znalostí, dokážeme účetní mnohem lépe organizovat naším směrem. Za mě je tento kurz super! Rozhodně doporučuji.
Žaneta, Brandýs nad LabemFinanční poradce
Kurz vřele doporučuji. Paní lektorka jasně a komplexně předá spousty užitečných informaci. Během dvouhodinovky je probrána jak teorie, tak praxe. Navíc je na hodině legrace a člověk si tak odfrkne od každodenních domácích povinností.
Jana, Brandýs nad LabemMaminka na rodičovské dovolené
Doporučuji kurzy účetnictví, jsou vedeny skvělou lektorkou. Vše dobře vysvětleno, na jakoukoliv otázku odpoví a také si vyzkoušíte v praxi příklady. Všemu jsem porozuměla a to jsem účetnictví nikdy předtím neměla. Poznáte nové lidi, nemusíte se bát, hodiny jsou v příjemném prostředí.
Romana, Praha 8Maminka na rodičovské dovolené
Kurzy určitě doporučuji. Paní lektorka vše vysvětluje srozumitelnou formou, takže se budete chytat i když s účetnictvím teprve začínáte. Absolvovala jsem oba kurzy, jak pro začátečník, tak i kurz pro pokročilé. Díky kurzům jsem si našla po skončení rodičovské dovolené zaměstnání jako junior účetní a to jsem před kurzem nikdy účetnictví neviděla.
Pavlína, Brandýs nad LabemJunior účetní
Asi už nic nového nenapíšu, takže kdo váháte, tak neváhejte a přihlašte se! Paní lektorka je příjemná, všechno vysvětluje jednoduše a srozumitelně, trpělivě zodpovídá naše začátečnické dotazy. Nesetkáte se zde pouze se "suchou" teorií, ale dostanete do ruky i reálné podklady (faktury, účtenky, výpisy z banky,...), takže si hned můžete vyzkoušet, jak probraná látka vypadá v praxi.
Zuzana, OstráMaminka na rodičovské dovolené
I já se přidávám s kladným hodnocením. Teorie je ihned vyzkoušená v praxi. Není se čeho bát, vše krásně vysvětleno. Kurzy probíhají v příjemném prostředí, o legraci není nouze a poznáte nové lidi.
Jana, ČelákoviceMaminka na rodičovské dovolené
Všem mohu jedině doporučit. Člověk se toho spoustu naučí a paní lektorka je skvělá! Navíc se člověk odreaguje, zasměje a pozná nové lidi.
Marta, MělníkMaminka na rodičovské dovolené
Nyní zrovna pokračuji už kurzem pro pokročilé a to právě i díky tomu, že ten základní byl tak super...a to jak vedením kurzu, tak i samotnou atmosférou.
Hana, NeratoviceMaminka na rodičovské dovolené
Kurz doporučuji. Lektorka je výborná, vše srozumitelně vysvětlí a ukáže na praktických příkladech. Skvělá příprava na návrat do práce po rodičovské dovolené.
Klára, Brandýs nad LabemPracovnice na FÚ
Také mohu jen doporučit, jak píši holky přede mnou. Lektorka je úžasná a dokáže naučit a vysvětlit.
Barbora, DřísyMaminka na rodičovské dovolené