Základy účetnictví za 21 dní

Zvládněte základy účetnictví v pohodě a z pohodlí domova za pouhých 21 dní...

Včetně novinek platných od 1.1.2024.

Naučte se základy účetnictví za pár dní...

Bojíte se suché teorie, kterou nebudete umět pak použít?

 

Teorie je samozřejmě potřeba, ale nebojte, vše si vyzkoušíme na praktických příkladech!

Navíc na to nebudete sami! 

Všechno společně zvládneme :).

Ráda bych Vám dala zpětnou vazbu na Vaše kurzy. S účetnictvím jsem se potkávala 3 roky na střední škole i později na VŠ, kde už to byl spíše rychlokurz a pak jsem byla dosti dlouho na mateřské a letos mě čekal návrat do pracovního procesu a dostala jsem kurz od Vás. Musím říct, že se mi velmi líbí praktičnost kurzu, témata máte velmi dobře, přehledně zpracovaná, úkoly a sbírka příkladů na konci základů - pecka! Nedávno jsem si dokoupila kurz pro pokročilé a celek jedu už podruhé a spousta věcí si víc a víc dosedá a zapadá. Do toho jsem nastoupila do práce, kde tedy užiji vše, co v kurzech je a zachraňuje mne myšlenka, že si určité pasáže budu moct pouštět ještě i v budoucnu, než se mi vše propojí i s praxí.
Nela Hejlová
Chtěla bych Vám poděkovat za online kurzy účetnictví, kterými jsem prošla a určitě se k látce, videím a poznámkám budu vracet. Vaše praktické kurzy jsou krásně zpracované a dobře pochopitelné. Dnes jsem úspěšně složila státní zkoušky z účetnictví a podnikových financích.
Pavla Zachová
Kurz účetnictví pro začátečníky lektorky Ing.Urbanové se mi velice líbil . Učebnice je výborně zpracována, video výuka byla vedena srozumitelně, proložena praktickými příklady + ukázkou v účetním programu Pohoda, který je malými firmami často využíván. Lektorka je velice příjemná a vždy ochotně odpovídá na položené dotazy. Pro mě výborná zkušenost a už se moc těším na kurz účetnictví pro pokročilé :-).
Jitule Floriánová
Díky Vašemu kurzu jsem zvládla těžký test a získala místo v účetní kanceláři. Děkuji.
Jana Zajíčková
S kurzem jsem velice spokojená. Srozumitelné a přehledné. A co je super, že si mohu lekce pouštět opakovaně, dle potřeby.
Tereza Olivová
Srozumitelně, jasně a na příkladech vysvětlené. Není co víc chtít.
Ema Havelková
Právě jsem dokončila Váš on line kurz Základy účetnictví a poslala jsem kontrolní test. Doufám že úspěšně 🙂 Na začátku kurzu jsem měla strach, že nezvládnu on line výuku. Ale hned s první lekcí jsem byla nadšená. Váš výklad je velmi srozumitelný a metodický. Možnost se k některým lekcí vrátit opakovaně (zásoby, dlouhodobý majetek) mě posouvá dál. Ráda bych pokračovala. Přeji hezký den.
Dimitrina Todorova

Co všechno spolu v on-line kurzu projdeme?

 • Co je to účetní doklad a jaké má náležitosti
 • Jaké může být účetní období a jaký je koloběh účetních dokladů
 • Jak na rozvahu a výkaz zisků a ztrát v účetních výkazech
 • Jak inventarizovat majetek a závazky firmy
 • Jak vystavit pokladní doklady a zaúčtovat operaci na pokladně
 • Jak pracovat s ceninami, účtovat bankovní účet a správně používat peníze na cestě
 • Jak zaúčtovat bankovní úvěry
 • Jak zaúčtovat pohledávky a závazky z obchodních vztahů, nebo poskytnuté a přijaté zálohy
 • Jak spravovat, účtovat a inventarizovat zásoby
 • Jak vypočítat a účtovat mzdy a jak začít s účtováním DPH
 • Účetně zacházet s dlouhodobým majetkem – hmotným i nehmotným
 • Jak pořídit, zařadit, odpisovat a vyřazovat dlouhodobý majetek

Výstupem z kurzu je certifikát v elektronické podobě

Po absolvování závěrečného testu získáte certifikát o absolvování kurzu v elektronické podobě.

Jak bude on-line kurz probíhat?

Každý druhý den se Vám otevře nová lekce, kde najdete materiály ke zpracování. Upozornění na otevření lekce dostanete i e-mailem.

 • Teorie je osekaná na nutné minimum.
 • Budeme pracovat se skutečnými doklady.
 • Seznámíme se s účetním softwarem Pohoda
Dobrý den:-), on-line verze kurzu je super nápad. Nejvic se mi líbí, že se k tomu můžu vracet podle potřeby a videa si opakovaně pouštět. Pokud mi ani po opakovaném puštění není něco jasné, zeptám se v komentáři. Byla jsem spokojená. A pokud bude kurz pokračovat, ve formě pro pokročilé, měla bych zájem.
Zuzana
Dobrý den, moc děkuji za srozumitelnost a jednoduchost při vysvětlování.
Veronika Tomková
Dobrý den, paní Urbanová, děkuji velice za zaslání certifikátu. Kurz mě moc bavil, vždy jsem se těšila na další lekce. Kdyby to takto krásně a komplexně bylo vysvětleno ve škole, byla bych pravděpodobně dnes někde jinde. Až si pořádně zaziju základy, mám v plánu kurz pro pokročilé ale hlavně daňovou evidenci - chystáte ji též online? Je fajn, že se k videím lze opakovaně vracet a shlédnout si je v čase, který vyhovuje mne. Aktuálně jsem na mateřské, tedy někam dojíždět, by bylo poněkud složitější.
Petra Štěpánková

Jaká je cena on-line kurzu?

 

MÍSTO

4 790 Kč vč. DPH

Nyní kurz získáte pouze za:

2 395 Kč vč. DPH

Přístup do on-line kurzu

Získáte ihned po zaplacení a spárování plateb.

Kurz můžete procházet podle svých časových možností.

Přístup do kurzu není časově omezen, můžete se k obsahu tedy KDYKOLIV vracet!

Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za přehledně a srozumitelně vedený kurz, moc mi to pomohlo. Ráda se zúčastním online kurzu pro pokročilé. Ještě jednou díky. E.J.
E.J.
Dobrý den, paní Urbanová, děkuji za zaslání certifikátu a hlavně bych Vám chtěla poděkovat za kvalitně připravený kurz. Přehledný, názorný, moc dobře se mi podle něj pracovalo. Co se týká informací, myslím, že jich bylo tak akorát – vystihla jste vždy to podstatné, upozornila na to důležité.
Lenka Vaňková

Co když zjistím, že kurz není pro mě?

Věřím, že v kurzu najdete to, co potřebujete a očekáváte. Pokud se ale přeci jen stane, že zjistíte, že kurz není pro Vás, můžete využít 14 denní lhůty pro vrácení peněz.